+76 833 37 50 biuro@nti.com.pl Portowa 1, 67-200 Głogów Pon. - Pt. 8.oo - 16.oo

Zagospodarowanie odpadów

Informacje

Nasza firma może pochwalić się  piętnastoletnim doświadczeniem w zakresie usług utylizacji odpadów. Od początku budowaliśmy naszą pozycję na profesjonalizmie, wysokiej jakości i odpowiedzialności za przekazywane nam odpady. W dniu dzisiejszym dysponujemy jednymi z największych możliwości  unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych, które podawane są obróbce metodą fizyko- chemiczną. 

Współpracujemy z jednostkami badawczymi z całego kraju co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych procesów i wprowadzanie nowych rozwiązań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Wyspecjalizowaliśmy się w odbiorze odpadów, niebezpiecznych, płynnych i stałych z szeroko pojętej branży obróbki metali (galwanizernie, cynkownie, malarnie proszkowe, zakłady obróbki metali). Pozwoliło to nam na pozyskanie grona licznej grupy stałych i zadowolonych klientów. Ponadto cały czas doskonalimy swoją technologię, prowadzimy badania i rozszerzamy swoją ofertę, w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi oraz w celu obniżenia obciążeń dla środowiska. 

Kontakt

Oferta

Cały czas poszerzamy gamę odbieranych przez nas odpadów, do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby. Dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą na satysfakcjonującą współpracę. Nie boimy się trudnych spraw, jesteśmy otwarci na wyzwania. Nasze motto: Twój odpad, nasz problem.

Logistyka

Obsługujemy klientów z całego kraju, jak również spoza granic Polski. Transport odbywa się za pomocą środków posiadających niezbędne dopuszczenia, a kadra posiada kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie. Mamy wypracowane mechanizmy, które nastawione są na współpracę naszego działu logistyki oraz działów utrzymania ruchu w zakładach z nami współpracujących; pozwala to na maksymalne ograniczenie (lub wyeliminowanie) „przestojów technologicznych” w zakładach Klientów i sprawny odbiór. W stanach wyższej konieczności obsługujemy Klienta w ciągu 24 h.
WordPress Theme built by Shufflehound. © Copyright 2019 | All rights reserved.     |      Polityka prywatności i RODO
Skip to content