+76 833 37 50 biuro@nti.com.pl Portowa 1, 67-200 Głogów Pon. - Pt. 8.oo - 16.oo

Zaopatrzenie dla przemysłu

Informacje

Przez ponad 20 lat działalności stworzyliśmy firmę, której dewizą jest jak najszersze zabezpieczenie potrzeb klientów instytucjonalnych, zakładów przemysłowych i firm wykonawczych w zakresie zakupu materiałów niezbędnych do utrzymania ruchu, wykonywania robót instalacyjnych zarówno przy realizacji nowych inwestycji, jak i remontach czy modernizacjach już istniejących sieci i urządzeń.

 

Oferujemy pomoc techniczną w doborze i sprzedaż artykułów szeroko pojętej branży armatury przemysłowej kierujemy się zasadą kompleksowej obsługi i zapewnienia serwisu po sprzedażowego. Naszą kompletną ofertę oparliśmy w dużej mierze na naszej wiedzy i zdobytym w trakcie wieloletniej pracy doświadczeniu.

 

Bazując na naszej wiedzy oraz w oparciu o dobrą, polską produkcję wytwórców sprawdzonych na rynkach krajowych i międzynarodowych, jak i bogate portfolio produktów importowanych, możemy zapewnić szerokie spektrum dostaw dla najważniejszych gałęzi przemysłu, w tym:

 

– przemysł hutniczy i metalurgiczny,

– przemysł górniczy i wydobywczy,

– ciepłownictwo i gazownictwo,

– budownictwo obiektowe i specjalistyczne,

– przemysł chemiczny i spożywczy.

 

Wieloletnia współpraca ze służbami technicznymi zakładów przemysłowych, pozwoliła nam na stworzenie wyspecjalizowanych pakietów rozwiązań dostosowanych do konkretnych odbiorców.  Nasze rozwiązania techniczne uzyskały aprobatę komórek technologicznych zakładów przemysłowych i są często stosowane w praktyce. 

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i sugestie dzięki którym będziemy mogli spełnić wasze wymaganie techniczne jak również służymy pomocą przy rozwiązywaniu problemów praktycznych.

Kontakt

Arkadiusz Mietliński
arek@nti.com.pl
519-333-972

Mariusz Kredziński
mariusz@nti.com.pl
509-624-991

Kazimierz Siennicki
k.siennicki@nti.com.pl
519-333-973

Ireneusz Sikora
irek@nti.com.pl
519-333-975

Dostawa elementów do budowy zbiornika o pojemności 834m3, wykonanego w technologii Wavin Q-BB z wykorzystaniem elementów uzupełniających Q-Bic.

Zbiornik usytuowany jest pod nawierzchnią utwardzoną parkingu, przy budynku administracyjno-soclalnym w rejonie szybu L-VI w Rynarcicach. Zadaniem zbiornika jest retencja wód opadowych z terenów utwardzonych oraz ścieków kąpielowych i odprowadzenie ich rurociągami PE do osadnika wód deszczowo-przemysłowych w rejonie szybu Lubin Główny w Lubinie. Przed zbiornikiem zabudowane zostaną komora krat i piaskownik z TWS o pojemnmości 35 m3. Krata i pi

Dostawa zasuw wrzcionowych DN200, DN400, DN900 jako elementów odcinających przy budowie instalacji retencji i odprowadzania wód opadowych oraz ścieków kąpielowych z szybu L-VI .

Instalacja nawiewna dla sprężarek GG-1

Rozdzielacz 1-odp. KAJTEK

Rozdzielacz 5-odp

Rurociąg klimatyzacyjny PSK R-XI

Węzeł konroli ubytków GG

Zakład Hydrotechniczny. Dostawa, montaż i regulacja napędów elektrycznych Auma.

Realizacja Aquanet - stacja dozowania

Wykonanie i dostawa dwóch stacji dawkowania koagulantu antypiennego dla przepompowni ścieków w miejscowości Daszewice k. Poznania.

Zamawiający: AQUANET

Lokalizacja: Daszewice k. Poznania

WordPress Theme built by Shufflehound. © Copyright 2019 | Wszystkie prawa zastrzeżone