+76 833 37 50 biuro@nti.com.pl Portowa 1, 67-200 Głogów Pon. - Pt. 8.oo - 16.oo

Zaopatrzenie dla przemysłu

Informacje

Przez ponad 20 lat działalności stworzyliśmy firmę, której dewizą jest jak najszersze zabezpieczenie potrzeb klientów instytucjonalnych, zakładów przemysłowych i firm wykonawczych w zakresie zakupu materiałów niezbędnych do utrzymania ruchu, wykonywania robót instalacyjnych zarówno przy realizacji nowych inwestycji, jak i remontach czy modernizacjach już istniejących sieci i urządzeń.

 

Oferujemy pomoc techniczną w doborze i sprzedaż artykułów szeroko pojętej branży armatury przemysłowej kierujemy się zasadą kompleksowej obsługi i zapewnienia serwisu po sprzedażowego. Naszą kompletną ofertę oparliśmy w dużej mierze na naszej wiedzy i zdobytym w trakcie wieloletniej pracy doświadczeniu.

 

Bazując na naszej wiedzy oraz w oparciu o dobrą, polską produkcję wytwórców sprawdzonych na rynkach krajowych i międzynarodowych, jak i bogate portfolio produktów importowanych, możemy zapewnić szerokie spektrum dostaw dla najważniejszych gałęzi przemysłu, w tym:

 

– przemysł hutniczy i metalurgiczny,

– przemysł górniczy i wydobywczy,

– ciepłownictwo i gazownictwo,

– budownictwo obiektowe i specjalistyczne,

– przemysł chemiczny i spożywczy,

– przemysł elektroenergetyczny

 

Wieloletnia współpraca ze służbami technicznymi zakładów przemysłowych, pozwoliła nam na stworzenie wyspecjalizowanych pakietów rozwiązań dostosowanych do konkretnych odbiorców.  Nasze rozwiązania techniczne uzyskały aprobatę komórek technologicznych zakładów przemysłowych i są często stosowane w praktyce. 

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i sugestie dzięki którym będziemy mogli spełnić wasze wymaganie techniczne jak również służymy pomocą przy rozwiązywaniu problemów praktycznych.

Kontakt

Arkadiusz Mietliński
arek@nti.com.pl
519-333-972

Kazimierz Siennicki
k.siennicki@nti.com.pl
519-333-973

Remont spirali klasyfikatora

🔹 Przedstawiamy efekt finalny wykonanego przez nas remontu spirali klasyfikatora wykorzystywanego w Zakładach Wzbogacania Rud w KGHM Polska Miedź S.A.
🔸 Remont polegał na oczyszczeniu skorodowanej spirali, wymianie części zwojów spirali, zabezpieczeniu antykorozyjnym oraz wykonaniu poliuretanowych okładzin spirali.

Usługi cięcia stali przecinarką PlasmaCut 1530

PlasmaCut 1530 zasiliła nasz park maszynowy, powiększając tym samym możliwości naszej strefy CNC.
💥 Oferujemy usługi cięcia przecinarką plazmową
✔ cięcie jakościowe do # 25mm
✔ max. wielkość robocza formatu stali 1500x3000mm
Zapraszamy!

Elementy instalacji GRP służące odsalaniu wody morskiej

GRP – laminaty żywiczne wzmocnione włóknem szklanym.
Elementy instalacji GRP służące odsalaniu wody morskiej w naszym wykonaniu
✅ Zlecenie zrealizowane dla KWI International Environmental Treatment GmbH.

Realizacja Aquanet - stacja dozowania

Wykonanie i dostawa dwóch stacji dawkowania koagulantu antypiennego dla przepompowni ścieków w miejscowości Daszewice k. Poznania.

Zamawiający: AQUANET

Lokalizacja: Daszewice k. Poznania

Dostawa elementów do budowy zbiornika o pojemności 834m3, wykonanego w technologii Wavin Q-BB z wykorzystaniem elementów uzupełniających Q-Bic.

Zbiornik usytuowany jest pod nawierzchnią utwardzoną parkingu, przy budynku administracyjno-soclalnym w rejonie szybu L-VI w Rynarcicach. Zadaniem zbiornika jest retencja wód opadowych z terenów utwardzonych oraz ścieków kąpielowych i odprowadzenie ich rurociągami PE do osadnika wód deszczowo-przemysłowych w rejonie szybu Lubin Główny w Lubinie. Przed zbiornikiem zabudowane zostaną komora krat i piaskownik z TWS o pojemnmości 35 m3. Krata i pi

Dostawa zasuw wrzcionowych DN200, DN400, DN900 jako elementów odcinających przy budowie instalacji retencji i odprowadzania wód opadowych oraz ścieków kąpielowych z szybu L-VI .

Instalacja nawiewna dla sprężarek GG-1

Rozdzielacz 1-odp. KAJTEK

Rozdzielacz 5-odp

Rurociąg klimatyzacyjny PSK R-XI

Węzeł konroli ubytków GG

Zakład Hydrotechniczny. Dostawa, montaż i regulacja napędów elektrycznych Auma.

Wyroby elektroizolacyjne

Oferujemy szeroką gamę wyrobów elektroizolacyjnych wytwarzanych na bazie polimerobetonu – nowatorskiego, ekologicznego tworzywa zastępującego porcelanę.
Produkowane wyroby to:
– Rury bezpiecznikowe SN różnych typów,
– Izolatory przepustowe SN, różnych typów,
– Osłony ograniczników przepięć SN różnych typów w tym do trakcji kolejowych,
– Izolatory wsporcze SN, różnych typów.
WordPress Theme built by Shufflehound. © Copyright 2019 | All rights reserved.     |      Polityka prywatności i RODO
Skip to content